Бұқар жырау тарихи-өлкетану мұражайы

“Рухани жаңғыру”

03.04.2024 года районным историко-краеведческим музеем в рамках программы «Рухани жаңғыру» проведена встреча с учащимися гагаринской школы Ю.А. Айтпековым Аскаром Шегировичем – жителем поселка. В ходе встречи школьникам была представлена информация и показаны видеоролики. В завершение встречи гости задали брату вопросы и сделали памятное фото.

Мұражай туралы

Тарихшы - өлкетану мұрасын сақтау, ауданның материалдық және рухани мәдениетін есепке алу, сақтау, халық шығармашылығын дамыту және жастарға адамгершілік тәрбие беру мақсатында 2001 жылғы 9 сәуірдегі шешіммен Бұқар Жырау ауданының әкімі Бұқар жырау мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің ОКЖ жанынан аудандық әдеби-өлкетану мұражайын ашты, жинау жұмыстары жүргізілді. Салтанатты ашылу рәсімі 13.12.2003 Ж.өтті.

Алдыңғы жаңалықтар

«Рухани жаңғыру»

Келесі жаңалық

«Рухани жаңғыру» организовал мастер-класс для двух школьников поселка

• Байланыс: 8 (72154) 22031
  • Жұмыс уақыты: Дүйсенбі-жұма:09: 00 - 18: 00
    Сенбі-Жексенбі: Демалыс
  • орналасқан жері: Қарағанды облысы
    Бұқар жырау ауданы
    Ботақара кенті, абылай хан көшесі, 37
Бізбен хабарласыңыз

250-ден астам экспонат!

Мұражайдың негізгі бағыты-есепке алу-Жинау,
экспозициялық және ағартушылық жұмыстар.