Бұқар жырау тарихи-өлкетану мұражайы

16.05.2024 г. районный историко-краеведческий музей, школа посвященная “Международному дню музеев” Султанмахмут Торайгыров и Ю.А. Гагарин организовал экскурсию для школьников. Также были сыграны интересные викторины и игры. Студентам была передана информация о камерах, телефонах и вещах важнейших для телевидения В конце мероприятия было сделано памятное фото.

Көрме

Тарихшы - өлкетану мұрасын сақтау, ауданның материалдық және рухани мәдениетін есепке алу, сақтау, халық шығармашылығын дамыту және жастарға адамгершілік тәрбие беру мақсатында 2001 жылғы 9 сәуірдегі шешіммен Бұқар Жырау ауданының әкімі Бұқар жырау мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің ОКЖ жанынан аудандық әдеби-өлкетану мұражайын ашты, жинау жұмыстары жүргізілді. Салтанатты ашылу рәсімі 13.12.2003 Ж.өтті.

Алдыңғы көрме

Алдыңғы көрме жоқ

Келесі көрме

30.04.2024 районный музей и районный государственный архив совместно организовали в малом зале районного дома культуры праздничное мероприятие под названием «Под одним шаныраком»

• Контактілер: 8 (72154) 22031
  • Жұмыс уақыты: Дүйсенбі-жұма: 09:00 - 18:00
    Сенбі-Жексенбі: Демалыс
  • Орналасқан жері: Қарағанды облысы
    Бұқар жырау ауданы
    Ботақара кенті, Абылай хан көшесі, 37
Бізге хабарласыңыз

250-ден астам экспонат!

Мұражайдың негізгі бағыты-есепке алу-Жинау,
экспозициялық және ағартушылық жұмыстар.